Napsali

**

Paní Amlerová,

chtěla bych vám velice poděkovat za pomoc při mých zdravotních problémech.
Po dlouhodobé léčbě bolesti hlavy (přibližně tři čtvrtě roku), kdy mi nepomohla léčba na neurologii ani ortopedii standardními metodami, jako jsou všemožná vyšetření na MR, CT a na RTG a následné rehabilitace a různé léky proti bolesti, jste mi pomohla vy.
Nejdříve jsem vyzkoušela akupunkturu, ale zlepšení, které vždy nastalo, nikdy nevydrželo déle než dva dny. Zhruba po 12 procedurách, jsme se dohodly na ukončení léčby tímto způsobem a hledání dalších možností.
Po několika konzultacích jsem se rozhodla pro léčbu bylinkami a na základě všech mých neduhů jsme zvolily byliny proti parazitům i z toho důvodu, že jsem četla článek o ženě, která měla 2 roky bolesti hlavy a nakonec ji cizopasníky v hlavě našli. Informovala jste mě, že pokud budu mít v těle parazity, mohu mít bolesti, pokud ne, tak se nic nestane. A skutečně po první dávce léků jsem měla neskutečné bolesti hlavy, které mě probudily uprostřed noci a již jsem neusnula. Přesto jsem v léčbě vytrvala, i když po dvou dnech bolestí mě manžel přesvědčoval, ať už nic neberu. Bolest po 4 dnech užívání bylinek odezněla a já nemohu uvěřit, že tomu tak skutečně je. Léky jsem dobrala do konce a bolesti se už neobjevily. Cítím se jako úplně jiný člověk a ani jsem netušila, jak ta bolet ovlivňovala moje chování. Náhle zmizela podrážděnost a napětí, které jsem už sama na sobě nepociťovala, ale na což mě upozorňovala sestra i kamarádky. Nyní, když jsem ukončila léčbu bylinkami, jsem se ještě rozhodla pro očistu těla dietou a zároveň se zbavím přebytečných kil.
Jsem vám vděčná za velice lidský přístup a hledání možné léčby, která se zdařila. Ještě jednou vám moc děkuji.

Milena P., 19.2.2021

**

Vážená paní Amlerová,

celý život bojuji s atopickým ekzémem. Ložiska se objevují a zase mizí. Před Vánocemi se mi opět objevily ložiska a já několik nocí nemohla spát. Doktoři mi opět předepsali kortikoidy. Na základě zkušenosti kamarádky, která od Vás odebírá bylinné masti, jsem jednu zkusila a již večer ložiska nadobro zmizela. Od té doby je kůže zdravá a nemusím ničím mazat.

Děkuji.

Karolína Š., 19.1.2021

**

Vážená paní Amlerová,

touto cestou bych Vám chtěla moc poděkovat za to, co děláte. Bojovali jsme s akutním atopickým ekzémem, kdy lékaři (pediatr, alergolog, kožní na úrovni FN) předepisovali synovi jen silnější a silnější kortikoidy a omezovali mu stravu. Po 5 měsíčním boji, kdy syn spával i hodinu denně, kůže ho svědila, drbal se a byl velmi plačtivý jsme na doporučení kamarádky navštívili Vás a na základě bylin (přírodních!!!) je syn již 4 měsíce bez ekzému a konečně bez kortikoidů. Nelze vyjádřit, jak moc jsme vděčni. Děkuji.

Martina, 18.1.2021

**

Dobrý den paní Amlerová,

již uběhl nějaký čas od ukončení očistné (hubnoucí) kůry...

Když to celé zpětně zhodnotím, jsem jedním slovem nadšený.

Vše, co jste předem řekla, se do puntíku splnilo. Zhubl jsem cca 10% své váhy = 10kg a neměl jsem díky jehličkám pocit hladu a stresu, i když ten 3. týden už byl trochu náročnější :-)

Váha drží, i když po ukončení jsem cca 2kg přibral zpět - opět jak jste řekla předem - obsah střev.

Obecně pro mne bylo překvapením, jak malé porce mi stačí ke zcela normálnímu fungování - jen mi byla více zima a při sportu jsem byl dříve unavený než normálně.

Do svého běžného života si tedy odnáším trvale zmenšené porce, rozdělené do více jídel denně, pomalé kousání a uvědomění si jídla.

Moc děkuji a těším se zase na shledání, protože si kúru určitě zopakuji !

S pozdravem, LW
1.12.2020

**

Dobrý den paní Amlerová,

od začátku ledna 2020 jsem dodržoval Váš dietní program a řídil se Vašimi radami. Do dnešního dne jsem zhubl 19 kg. Děkuji.

Hradec Králové, 26.3.2020

 

**

Dobrý den paní Amlerová,


chtěla bych Vám velice poděkovat za Vaši pomoc. Máte zlaté ručičky... Po dvou akupunkt. sezení mám koleno v naprostém pořádku (měla jsem po úrazu natažené kolen. vazy, což je velmi bolestivé). Všem vaše služby vřele doporučuji a já ještě jednou moc a moc děkuji...


Dana, 24.6.2019

 

**

Dobrý den paní Amlerová,

moc Vám děkuji za Vaše služby. Díky Vám se mi podařilo zhubnout 16 kg! Tuk klesl o cca 13% a v pase jsem zhubl přibližně 8 cm. Dieta sice vypadá drasticky ale není to tak těžké, jak se zdá. Cítím se o hodně lépe a jsem opravdu rád, že jsem na Vás dostal kontakt.  Všem doporučuji!!! Děkuji za skvělý přístup.

Pavel, 11. 7. 2017

**

Dobrý den paní Amlerová.

Chtěla bych vám moooc poděkovat za vaše úžasné služby. Pod vašim vedením jsem zhubla ze 104kg na 88kg !!!! Dieta sice je na první pohled krutá, ale dá se zvládnout a já opravdu chtěla svému tělu odlehčit nabraná kila - tak jsem ukázněně a bez podvádění vydržela a moje snaha se 100% vyplatila. Nejen úbytkem kil, ale i krevní testy na cholesterol - tuky a cukry se velice zlepšily - vysoký krevní tlak se snížil- za což mě pochválil i můj ošetřující lékař. Ještě jednou tímto děkuji za to co pro nás, méně ukázněné, děláte, a všem vřele doporučuji.

paní Olga - Pardubice, 17.5.2017

**

Dlouhá léta mě trápily vážné zdravotní potíže, a to především s alergií a dušností. Dva roky se u Vás léčím čínskou medicínou, především bylinami. Tento rok jsem žádné potíže ani nezaznamenala. SUPER. Moc Vám děkuji za pomoc a profesionalitu.

Hanka, 24.4.2017

**

Dobrý den p. Amlerová,

chtěla bych Vám velmi poděkovat za váš profesionální přístup při mé léčbě ucha akupunkturou. V nemocnici mi nabízeli pouze operaci a vy mi moje potíže touto léčbou pomáháte odstranit. Cítím se mnohem lépe a jsem ráda, že jsem na Vás dostala kontakt.

Moc Vám děkuji.

Jana, 12.12.2016

**

Vždy jsem byl zdravý muž a netrápily mě žádné zdravotní problémy.

Na počátku léta 2011 mi zrudla kůže na horní polovině těla. Během několika hodin se mi udělaly velké červené skvrny na kůži, které strašně svědily. A do dvou dnů se mi rozšířily na celé tělo. Nesnesl jsem oblečení na těle, nemohl jsem sedět ani spát. Nakonec jsem skončil několikrát v nemocnici na pohotovosti, protože mě žádná z doktorek na kožním nechtěly vzít jako nového pacienta.Po čtyřech měsích trápení jsem se konečně dostal na kožní a byl jsem vyšetřen. Sice mi to nepomohlo, ale zato jsem se dozvěděl že jsem alergický úplně na všechno. Dostal jsem mastičku na 3 měsíce velikosti 50 ml (což je asi 1/3 jogurtového kelímku). Za 3 dny byl kelímek prázdný a kůže se nelepšila. Takhle jsem přetrpěl celý rok.
Pak jsem se dostal k paní Amlerové. Nejdříve jsem přišel na konzulatci a dostal bylinky. Zpočátku se skoro nic nedělo, ale pak postupně začalo mizet svědění a fleky na kůži se začaly zmenšovat. Začal jsem spát. Mohl jsem se v zimě pořádně obléknout. Už ani nevím jak dlouho vše trvalo. Nejhorší byly výkyvy stavů. Lepší kůže, horší kůže. Paní Amlerová chtěla, abych si psal deníček - co jím, co dělám, jaký je stav kůže. To jsem nesplnil a tak jsem ze začátku ani nevěděl, že se mi celkově stav lepší. Na jaře 2015 jsem neměl žádné viditelné kožní příznaky, jenom na rukou a nohou jsem měl pocit, že není ještě všechno na 100% vyléčené, jako kdyby byl problém usazen pod kůží. Od konce roku 2015 jsem zdráv. Takže je to asi rok, co jsem se dostal z dost ošklivých kožních problémů. Jsem rád že jsem vydržel. Byliny jsem bral asi 3 roky.

9.12.2016

**

Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Váš profesionální a citlivý přístup při léčbě našeho syna. Velice oceňujeme, že jste byla vždy ochotná pomoci a vytvořit si tak synovu důvěru, což se vždy pozitivně projevovalo na synově zdravotním stavu. Rádi na Vás vzpomínáme a pokud budeme volit opět tento způsob léčby,vždy se s důvěrou a klidným svědomím obrátíme na Vás.

21.8.2016

**

Velmi mě trápily v ústech afty. Objevovaly se 2 - 3x do měsíce. Jeden jsem "vyléčila" a druhý den se objevil na jiném místě. Už jsem nedoufala, že se jich někdy zbavím, protože tyto potíže jsem měla nejméně 5 let (asi) . Pak jsem dostala nějaké bylinky - bylo jich hodně a afty zmizely. Je to již třetí měsíc, co jsem zcela bez potíží a je mě bez těch aftů moc dobře. Doufám, že se už neobjeví. Dík za léčbu.

6.8.2016
 
**
Dobrý den paní Amlerová,
 
po několikaleté snaze zhubnout jsem od známé sehnala kontakt na Vás.
 
Začala jsem 3-týdenní čistící kúrou, na kterou moje tělo pozitivně zareagovalo, ale bohužel kila se vrátila stejně závratným způsobem. Bylo jasné, že v mém těle není všechno úplně v pořádku.
Po vstupní prohlídce jste mi „ušila“ bylinky na tělo a upřímně se začaly dít zázraky – úplně zmizely moje zažívací problémy, zlepšila se mi pleť, nepřejídám se a nepřekonatelné chutě na cokoliv úplně vymizely. Naprosto nenásilně jsem shodila víc než 8 kg.
 
Po bylinkách následovala harmonizační akupunktura, po které se cítím skvěle a rozhodně jsem ji neabsolvovala naposledy.
 
V nejbližší době Vás určitě zase zkontaktuji, rozhodla jsem se totiž, že bych pomalu chtěla vysadit antidepresiva, která užívám už více jak 10 let. Jsem si jistá, že za pomoci Vás a bylinek se mi to podaří.
 
Petra, 17.3.2016

**

Vážená paní Amlerová,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za Vaši pomoc, a to při hubnutí a při doporučení TČM "na paměť". Obě metody se osvědčily. Když jsem se, po několika jiných pokusech, rozhodla zkusit zhubnout pomocí jehliček, tak jsem ze začátku nebyla úplně přesvědčená o úspěchu, resp. když jsem si o tom četla. Ale jelikož v mém životě bylo pokusů o zhubnutí již několik, brala jsem to jako "další" možnost.

Po představení způsobu a průběhu kúry jsem do toho šla už více přesvědčená o tom, že by to mohlo být dobré a zbývalo jediné, vyzkoušet to. Setkala jsem se s velice negativními názory na to, že je to nezdravý dlouhodobý půst, že tělo nemá praktický žádný energetický příjem a tudíž nastane potom okamžitý jojo efekt. Dovoluji se nesouhlasit s těmito názory. Jediný půst je tedy před aplikací jehliček a to vydrží každý. Pokud se tedy dodržují doporučení, která uvádíte, tělo si zvykne mnohem jednodušeji na pravidelnost stravy, naučí se nepřejídat, když žaludek říká, že má dost. A k tomu všemu to vlastně funguje naprosto přirozeně, bez stresu. Váhu si dále udržuji a jsem ráda, že jsem to absolvovala. Výsledky v podobě ztráty tuků, zmenšení obvodu pasu, krásného úbytku váhy jsou krásné a člověk se cítím mnohem lépe po stránce fyzické i psychické. Stejně jako jiné diety jde hlavně o to se naučit správně jíst, pravidelně jíst a určitě si i trochu ovlivnit, co jíst. Všechno se zapsalo v mozku tak, že mi to přijde naprosto normální a nepřemýšlím nad tím a tudíž i pokračování v té nastavené pravidelnosti není žádný problém. Takže na rozdíl od jiných pokusů jsem se netrápila tím, že jsem neviděla žádné výsledky a stresovala se tím a tudíž hubnutí nešlo. Po absolvování kúry není potřeba přestat jíst maso, nedotknout se knedlíků nebo si nedat někdy nějaký zákusek. Je důležité najít vyváženou cestu, ale hlavně tělu dopřát stravu pravidelnou. Dát si jogurt ráno a pak až večer si dát druhý není pravidelnost :-D.

Je to super a doporučuji a určitě se k této metodě vrátím k nějaké celkové očistě těla.

A jehličky na paměť? Taky pokus :-D, s vědomím, že mě něco podpoří ve studiu se přeci učí a pamatuje líp. Podvědomí člověka tak pracuje....a za těch pár korun a chvíle času u Vás mi to stálo. Ale ejhle....když jsem měla jehličky druhý týden, tak jsem zjistila, že mám v hlavě věci, které jsem se učila před půl rokem, před rokem a o kterých jsem si myslela, že jsem je už vypustila. Začalo se mi vybavovat, jak jsem si ukládala logické návaznosti v různých předmětech, četla si věci nové a nehledala "pomůcky" jak si je vybavit, najednou to prostě v hlavě zůstalo. A teď, když už jehličky nemám, tak mám pocit, že se mi vyvětrala hlava, resp. mám v ní "čerstvé" myšlenky, lehčí myšlenky a nemusím tolik vydávat energie na pamatování si věcí. A ani si psát lístečky s tím, co mám udělat :-).

Štěpánka, 28.1.2016

**

Již 32 let trpím na DNU. Bral jsem mnoho léků, které bolest a záchvaty pouze tlumily. Upravil jsem i jídelníček, ale přes veškeré omezení a léčbu byly záchvaty častější.
Po doporučení na paní Amlerovou se již po krátké dostavily výsledky. Bolesti mám občas, ale průběh je mírnější a není to tak intenzívní. Čínskou medicícnou se léčím skoro rok a cítím se mnohem lépe. Léků beru méně a nemusím se ani tolik omezovat ve stravování.

Spokojený klient Ladislav, 28.1.2016

**

Od mládí mě trápí problémy s menstruačním cyklem, tedy spíše jeho velká nepravidelnost. V roce 2015 jsem se rozhodla navštívit paní Amlerovou a vyzkoušet čínskou medicínu. Hlavním důvodem mé první návštěvy nebyl pouze problém s cyklem, ale přání zbavit se několika přebytečných kil. Při prvním rozhovoru s paní Amlerovou jsem se zmínila o svém problému. Byla mně navrhnuta akupunktura, která mně měla pomoct zbavit se kil, ale také pomoct upravit menstruační cyklus. Nejen, že se mně cyklus upravil na téměř pravidelný a shodila jsem přebytečná kila, ale cítím, jak se mé tělo během kúry čistí.
Marcela, 11.1.2016

**

Paní Amlerovou jsem poznala v roce 2008, když jsem se opakovaně pokoušela zhubnout a přes veškeré diety se mně to nedařilo. Pomocí ušní akupunktury a upraveného jídelníčku jsem po 3 týdnech docílila vysněnou váhu. Začátek nebyl ovšem snadný. Po první aplikaci jehliček jsem měla velkou bolest hlavy, musela jsem si vzít prášek na bolest hlavy, bolest za chvíli ustoupila a po týdnu výměna jehliček už byla bez problémů.

Proto jsem se nyní znovu s důvěrou obrátila na p. Amlerovou s prosbou o radu, jak vyřešit mé další problémy. Vleklý problematický rozvod syna a odchod 2 leté vnučky se snachou u mě vyvolaly dlouhodobou nespavost, nechutenství a nesoustředěnost. Při pohledu na malé děti jsem měla vždy slzy v očích. Vím, že by mi pomohlo, dle lékaře, užívání prášku na spaní a nervy, ale to jsem považovala až za poslední možnost.

Paní Amlerová mě pozorně vyslechla a doporučila akupunkturu. Po 4 aplikacích opět dobře spím a i ostatní problémy ustoupily. Zase se mi vrátil úsměv a chuť do života. Ovšem nevím, zda časem díky pohodě, nebudu muset řešit znovu svoji váhu.
Marcela, 18.9.2015

**

Paní Amlerová mě již dvakrát vrátila zpět do vrcholového sportu.

Jsem desetibojař a mám velké problémy s třísly. Lékaři vyhodnotili jako východisko jen operaci tříselného vazu a stehna. Bohužel i půl roku po operaci bolesti nezmizely a tak jsem zkusil akupunkturu. Již po první aplikaci jsem cítil neskutečnou úlevu. To co jsem s fyzioterapeuty a lékaři řešil rok, bylo po 3 aplikacích úplně v pořádku.

Nyní se bolesti objevily u druhé nohy, tenktokrát jsem měl jasno, jaké řešení budu volit jako první. V tuto chvíli jsem po 3. aplikaci jehliček a opět cítím skvělé zlepšení.

Celkově jsem nadšený jak z efektivity léčby, tak i z ochotného jednání paní Amlerové. Mohu jen doporučit a touto cestou veřejně poděkovat!

Michal, 5.8.2015

**

10 let po tom, co jsem přestal aktivně cvičit, jsem se úspěsně "prožral" až na 100 kg, což při výšce 178 cm není nic moc. Denně 100 kliků, 200 dřepů a 90 minut na rotopedu mi bohužel žádné výsledky v hubnutí nepřinášely.

Tak jsem v roce 2008 zkusil akupunkturu. První akupunktura - 12 kg dole za 14 dní. Po druhé akupunktuře váha 78 kg. Teď si držím váhu 82 - 84 kg, cítím se báječně a na "akupunkturu" chodím jen když chci na léto zhubnout do plavek.

V průběhu roku se jinak netrápím žádnou dietou a jím co chci, protože vím, že můžu.

Tomáš, 11.1.2015

**

Simonka 9. 11. 2013 Simonka 12.8.2014

S manželem jsme se snažili spoustu let o miminko, ale bezúspěšně. Absolvovali jsme různá vyšetření, několik pokusů o umělé oplodnění, užívali bylinky a dbali na babské rady.

Náhodou jsem na internetu našla odkaz, který psala maminka, které se dlouho nedařilo otěhotnět a pomohla jí akupunktura (čínská medicína). Tak jsem na internetu našla odkaz na paní Amlerovou v Pardubicích. Po bylinkách a akupunktuře se náš sen stal skutečností. Podařilo se mi otěhotnět a 20. října 2013 přišlo na svět naše dlouho očekávané děťátko.

Chtěla bych touto cestou poděkovat pí. Amlerové za laskavý přístup a péči, kterou nám věnovala.

maminka Simonky, 15.9.2014

**