Termíny konzultací pro nové zájemce


Pokud jste již v minulosti absolvovali konzultaci nebo Zdravé hubnutí a chcete se opět objednat na Zdravé hubnutí (očistnou kúru), objednejte se prosím telefonicky na čísle 775 302 437. Konzultaci již nepotřebujete.

Jestli jste zcela nový zájemce o Zdravé hubnutí, musíte absolvovat prvotní konzultaci. Proto si prosím vyberte z níže uvedených termínů na hodinovou konzultaci.

****

Velmi prosím o Vaši ohleduplnost k ostatním čekajícím zájemcům. Pokud se chcete odhlásit, odhlaste se prosím alespoň 2 pracovní dny dopředu, jinak Váš poplatek propadne. Odhlášením v den konzultace zůstává toto místo neobsazené.

Při vyplňování údajů si dávejte pozor na jejich správnost, na gramatické a estetické chyby. Při chybně zadaném telefonním kontaktu se s Vámi nemohu spojit. Napíšete-li Vaše jméno, příjmení, název města, ulici s malými začátečními písmeny nebo s chybami, budou tato data vytištěna ve Vašem formuláři přesně tak, jak jste je napsali. PO SPRÁVNÉ REGISTRACI OBDRŽÍTE POTVRZUJÍCÍ E-MAIL. PROSÍM O JEHO PŘEČTENÍ.  Pokud Vám nepřijde potvrzení o registraci, podívejte se do SPAMU. Pokud e-mail neobdržíte, zadali jste špatně Vaši e-mailovou adresu. Neobjednávejte se znovu, ale zatelefonujte prosím. Zkontrolujeme Vaši e-mailovou adresu a já Vám e-mail přepošlu. Novým objednáním byste obsadili místo dalšímu zájemci.

Po registraci zaplaťte co nejdříve poplatek za konzultaci, tím budete mít zarezervované místo.

Zaplacení poplatku se provádí bankovním převodem. Do poznámky prosím napište Vaše příjmení, datum konzultace a Vaše telefonní číslo. Vaše telefonní číslo je velmi důležité v situaci, kdy se s Vámi potřebuji spojit a nemám na Vás žádný jiný kontakt.

 

Konzultace pondělí 19.08.2024 18:00

Počet volných míst: 5
Přihlásit Odhlásit

Konzultace čtvrtek 05.09.2024 18:00

Počet volných míst: 4
Přihlásit Odhlásit

 

=================================================================

POKUD SE PO VAŠÍ REGISTRACI NA VAŠÍ OBRAZOVCE NEOBJEVÍ TATO ZPRÁVA, NEJSTE OBJEDNÁNI.